I want to back

7. února 2014 v 11:10 | G. |  Site information
Ano, už to tak bude. Po dlouhé době rozmýšlení jsem se rozhodla, že se sem vrátím a to z toho důvodu, že mě blogování chybí. Ani nevím proč, někdy prostě chytnu takovou tu blogovací náladu a vzpomenu si na všechny ty vzpomínky z doby, kdy jsem blogovala jako o život. Teď, když se sem vrátím, tak už to tu ale nebude tak aktivní jako v květnu minulého roku. Za tu dobu co jsem tu nebyla se stalo nespočet věcí. Ta nejdůležitější je asi ta, že jsem se dostala na školu na kterou jsem chtěla. Jsem tedy na internátě a nemám tolik času. Teď už bych ale měla mít víc, protože už je nové pololetí a nové známky.
Proč jsem vůbec odešla? Nebyl čas. Musela jsem se chystat na přijímačky a chtěla jsem, ať moje poslední vysvědčení dopadne "co nejlépe" a tak jsem musela zamakat. Teď jsem ale zpátky a doufám, že moje affs mě vezmou zpátky a když ne, pochopím to. Nedala jsem jim vůbec vědět že odcházím. Stydím se za to, ale opravdu nebyl už moc čas.
Co se teď tedy bude dít? Blog tedy bude opět v plném provozu a já budu doplňovat starší fotky které jsem nestihla minule. Samozřejmě budu přidávat i novinky a všechno co se Lily týče. Oběhnu všechny mé staré affs a napíšu jim. Nábor bude opět v provozu tak kdo chce, může se zapsat sem. Taky by to chtělo nový layout. Slečna která mi dělala tenhle už asi nedělá. Takže kdyby byl někdo té lásky a spojil se semnou a vytvořil by mi nějaký, byla bych mu moc vděčná. Samozřejmě kdyby autorka tohohle layoutu se ozvala, byla bych taky moc šťastná. Ale myslím, že tenhle není nějak starý a je moc krásný, tak tu ještě nějakou tu dobu může vydržet, ale samozřejmě lákavé nabídky neodmítám.
To bude asi vše co jsem vám chtěla na úvod napsat. Tímhle článkem opět otevírám stránku daily-collins a budu ráda za ty úžasné komentáře a návštěvnost. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 7. února 2014 v 11:13 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_________________________________________________________________________
Copyright © 2013 | Fansite | Daily-Collins.blog.cz│Hosting | blog.cz
Layout by: Chiara │Czech & Source Lily Collins